Postuar nga Lajmonline: 18:39; 15/4/2014

Kur Pandi Laço dhe ‘inxhet’ e Tirones dridhen para Zdravkos

Shkroi: Bedri Halimi

Lexo më shumë

Kush edhe sot i thotë jo Ushtarit...

Shkroi: Mustafë Krasniqi

Albert Ejupi, futbollist kosovar në Suedi

Intervistoj

Dardan Gërxhaliu

Futbollisti kosovar Albert Ejupi, i cili luan për ekipin Kristianstads FF nga Suedia, u shpreh se ëndrra e tij është të luajë për kombëtaren e Kosovës. Në një rrëfim ekskluziv për gazetën “LAJM”, ai ka thënë se Kosova për pak vite do të krijojë një kombëtare cilësore, e cila do të arrijë t’i sfidojë edhe reprezentacionet më të mëdha botërore Lexo më shumë

Sport 

Simeone: Torres është i yni


Lexo më shumë

Manchester Cityt i ndalohen transferimet?


Lexo më shumë

Phelps do të kthehet nga pensionimi


Lexo më shumë

Multimedia 

foto lajm

 

Foto Lajm -

Kushtet e renda ekonomike kane bere qe shume femije kafshaten te sigurojne ne kontenjerat e kryeqytetit./ Doruntina Gashi /

Foto nga:

Anketë