Veseli replikon me Selmanajn: Keni m’u ngi SHIK në këtë mandat, je shpifës dhe manipulues

Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli, ka replikuar me deputetin e LDK-së, Driton Selmanaj, pasi ky tha se SHIK-u është dobësuar në Kosovë.

“E keni marrë zanat SHIK-u, SHIK-u, keni m’u ngi SHIK deri në fund të mandatit. Edhe me media në mënyrë transparente do të shkojmë deri në fund, por je shpifës dhe manipulues“ – i tha Veseli Selmanajt në foltoren e Kuvendit të Kosovës.

“Mos manipulo me plagët e njerëzve edhe me hajni, se je shpifës” – tha Veseli.